PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ubytování Hořejšovi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v severních Čechách, cca 20 km od Liberce na východ, na okraji Jizerských hor. Krkonoše na dosah. Autem bez problémů od Jablonce nad Nisou směr Tanvald. Autobus: 300 m zastávka, převýšení 30 m. Vlak: 700 m zastávka, převýšení 30 m.
Vybavení a služby
Našim hostům nabízíme týdenní pobyty. Vybavená kuchyň s elektrickým sporákem (sklokeramická varná deska + trouba), mikrovlnnou troubou, lednici s mrazícím boxem a varnou konvicí. Obývací pokoj s BTV + satelitním přijímačem, vysavačem, 3 křesla a rozkládací gauč. 2 ložnice se 2 samostatnými lůžky v každé z nich. Samostatné WC + bidet + umyvadlo. Koupelna s vanou a sprchou. Wifi připojení zdarma. Dále je k dispozici terasa, bazén, altán s grilem a oplocená zahrada. Obvyklé nástupy sobota, pokud není dohodnuto jinak. Lze dohodnout i pobyty na kratší dobu, nástupy mimo obvyklou sobotu apod. V suterénu domu kulečník, stolní tenis a garáž pro 1 osobní automobil.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Koupání v krytém bazénu s tobogány (6 km) nebo krytém aquaparku (20 km). V letní sezoně bazén na zahradě. Restaurace, obchod, pošta, nová sportovní hala, les i autobus v místě, vlak 300 m. V okolí rozhledny, vodní nádrže, cyklotrasy a turistické trasy. Kluziště a sjezdovka s vlekem v místě, nástup na Jizerskou magistrálu (běžky) 1 km, sáňkařská dráha 2 km, další lyžařská střediska od 3 km.